3 TEKS AMERİKA’NIN EN BÜYÜK SAĞLIK FUARI FIME’DE YERİNİ ALDI

3 TEKS Medikal Tekstil 08-10 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilen ve Amerika’nın en büyük sağlık fuarı olma özelliğini taşıyan FIME (Florida Uluslararası Medikal Fuarı) 27. Uluslararası Sağlık Ekipmanları Fuarı’na katıldı.

Temizlik, titizlik ve takip ilkeleri ile yola çıkmış olan 3teks Medikal Tekstil Türkiye’de sağlık sektöründe kaliteyi arttırmayı hedefleyen sektöründe öncü bir şirket olarak yaklaşık 27 yıldır gerçekleştirilen sağlık fuarı FIME’de yerini aldı. Amerika’nın Orlando şehrinde gerçekleştirilen bu fuarı Kuzey, Orta ve Güney Amerika çoğunlukta olmak üzere Dünya’nın her yerinden 22.000 katılımcı ziyaret etti.

40 ülkeden çeşitli katılımcı profilinin olduğu fuarda 3 TEKS batıda yaygın olarak kullanılan tek kullanımlık ürünleri ile fuarın gözdesi olmayı başardı. 101 firmanın katıldığı fuarda; kalite ve hijyenden ödün vermeden dünya standartlarında, hijyenik koşullarda üretim yapan 3teks Medikal Tekstil müşteri odaklı çalışmayı ilke haline getirmesi sebebiyle standa yoğun ziyaretçi kabul etti. Fuarda tam not alan 3 TEKS Medikal Tekstil, 28.si 7-9 Ağustos 2018’de gerçekleştirilmesi beklenen FIME International Medical Expo’ya ise şimdiden hazırlanıyor.