HAKKIMIZDA

3TEKS Hakkında

Kalite ve hijyenden ödün vermeyen dünya standartlarında, hijyenik koşullarda üretim yapmak ve müşteri odaklılık...

Temizlik, Titizlik ve Takip ilkeleri ile yola çıkmış olan 3teks Medikal Tekstil, modern tıbbın gereği olan steril tek kullanımlık cerrahi örtü, önlük ve setler ile non- steril önlük, örtü ve kılıf grupları üretmekte ve müşterilerinin ihtiyacına göre ürün gruplarını sürekli olarak geliştirmekte, yenilemektedir.

Batı da yaygın olarak kullanılan tek kullanımlık ürünler ile Türkiye'de sağlık sektöründeki kaliteyi arttırmayı, sağlık sektörü standartlarını daha ileri noktalara taşımayı ve operasyon sırası/sonrası enfeksiyon riskini minimuma indirmeyi misyon edinmiş olan 3teks Medikal Tekstil Türkiye'de Tek Kullanımlık Steril & Non-Steril Ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmayı ve sektöründe yenilikçi, dinamik bir yapı ile lider olmayı vizyonu olarak ortaya koymuştur.

Kalite ve hijyenden ödün vermeden dünya standartlarında, hijyenik koşullarda üretim yapan 3teks Medikal Tekstil müşteri odaklı çalışmayı ilke haline getirmiştir.

Dokumasız (Non-woven) kumaşlar ile medikal kullanım için özel üretim yapan 3teks Medikal Tekstil dünyada güven sağlamış akredite bir kuruluş olan Kiwa Belgelendirme tarafından belgelendirilmiştir. Belgelerimiz EC Sertifikası (CE), Kalite Yönetim Sistem Belgesi (ISO 13485:2016), TSE Ürün Belgesi (TS EN 13795-1), Yerli Malı Belgesi, COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi

Ürünlerin sterilizasyonunda Etilen Oksit sterilizasyonun yanında müşterilerin isteği doğrultusunda diğer sterilizasyon yöntemlerine göre daha üstün ve etkili olan Gama sterilizasyon tekniğini de kullanan 3teks Medikal Tekstil bu konuda Türkiye de bir ilke imza atarak sektöründe öncü olma niyetini bir kere daha sergilemiştir.

MB Grup Şirketleri

MB Holding, bünyesinde barındırdığı 10'u aşkın şirket ve markaları ile inşaat, sanayi, giyim, gıda, enerji, günlük kullanım eşyaları vb. sektöründe faaliyetini tüm hızıyla sürdürmektedir...